Sukces Olafa Gładkowskiego na zawodach w Olsztynie

Sukces wychowanka UKS MOS Ełk na VIII Otwartych Mistrzostwach Warmii i Mazur w Pływaniu o Puchar Prezydenta Olsztyna. W zmaganiach rozgrywanych na pływalni o wymiarach olimpijskich wzięło udział 360 zawodników z 38 klubów z Polski, Litwy i Ukrainy UKS MOS Ełk reprezentowali Kinga Paszkowska, Konrad Odolecki, Fabian Brózio, Remigiusz Chrzanowski, Jan Grzymkowski i Olaf Gładkowski.

Jak informuje trener Igor Makal, liderem ełckiej reprezentacji został Olaf Gladkowski, który zdobył 5 medali.

1 miejsce na 200m stylem dowolnym
1 miejsce na 100m stylem dowolnym
1 miejsce na 50 m stylem motylkowym
2 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
3 miejsce na 50 m stylem dowolnym.

Olaf Gładkowski w klasyfikacji generalnej U-14 zajął 1 miejsce. Gratulujemy sukcesów!