25. kolejka ForBET IV ligi

Mamry z przełamaniem, Mazur na łopatkach. Za nami 25. kolejka spotkań w ForBET IV lidze.

W sobotę (11.05) na stadionie w Kętrzynie doszło do pojedynku Mamr Giżycko z Granicą Kętrzyn. Giżycczanie w rundzie wiosennej rozczarowują swoich kibiców, jednak po ostatnim remisie zapaliła się iskierka nadziei. Tym razem ekipa znad Niegocina pojechał do Kętrzyna na mecz z Granicą. To spotkanie mogło się podobać kibicom zgromadzonym na trybunach kętrzyńskiego stadionu. Sporo bramek, pogoń za wynikiem i walka do końca – tak w skrócie można opisać to, co działo się tego dnia w Kętrzynie. Po gorących 90 minutach o jedną bramkę lepsza okazała się ekipa gości wygrywając 2-3. Także w sobotę (11.05) swoje spotkanie rozgrywała ekipa ełckiego Mazura. Ełczanie wybrali się do Mrągowa, gdzie zmierzyli się z Mrągowią. Ekipa gospodarzy pokazała, że nie bez powodu zajmuje 3 miejsce w tabeli i gładko poradziła sobie z Mazurem wygrywają 4-0. Mieszane uczucia wśród kibiców Rominty Gołdap. Gołdapianie w sobotę (11.05) na własnym obiekcie podejmowali ekipę DKS-u Dobre Miasto. Po bardzo wyrównanych 90 minutach padł remis 2-2 i obie ekipy musiały podzielić się punktami. W tabeli Liderem Polonia Lidzbark Warmiński, Rominta jest czwarta, Mamry są na dziesiątym, a Mazur jedenastym miejscu.